Bireysel Danışmanlık

BİREYSEL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK HİZMETİ

          İnsanlar hayatlarının akışı içerisinde birtakım zorluklarla karşılaşabilirler. Karşılaştıkları bu sorunlarla kimi zaman başa çıkabilirken kimi zaman çıkamazlar. Kişiler günlük hayat içerisinde yaşadığı bu zorluklar sebebiyle sadece kendisiyle değil çevresiyle de sorun yaşayabilir. Okul, iş ve evliliklerinde problemler başlayabilir.  Bu durumda insanlar hem sorunlarıyla başa çıkabilmek hem de çevresiyle yaşadığı problemleri çözebilmek için psikolojik yardıma ihtiyaç duyabilir.

          Tam da bu noktada devreye giren bireysel danışmanlık/bireysel psikoterapi, kişilerin uzman kişiler ile birebir olacak şekilde psikolojik destek almalarını ifade etmektedir. Psikolojik destekler, kişilerin hayatlarındaki sorunların kalıcı olmasını engellemekte ve sorunun asıl kaynağının bulunmasında büyük bir önem taşımaktadır.

         Psikolojik yardım almak için ilk adımı atmak zor bir süreçtir. Ancak uzman bir psikolog/psikoterapistten alınacak destek; kişilerin kendilerine ve çevrelerine karşı farkındalığını ve yaşam doyumunu arttıracaktır.

 

BİREYSEL DANIŞMANLIK/PSİKOTERAPİ NEDİR?

Bireysel danışma /bireysel psikoterapi, tek danışan ve tek danışmanın olduğu bir görüşme türüdür.

Bireysel danışmanlık kişinin kendi iç dünyasına yaptığı bir yolculuktur. Bu yolculuk ile kişi kendini yeniden kendini keşfeder. Bireysel danışma/ psikoterapi ile kişi hayata ve sorunlara farklı pencerelerden bakabilmeyi öğrenir. Günümüzde birçok kişi herhangi bir psikolojik sorun yaşamamasına rağmen kişisel farkındalığını ortaya çıkarabilmek amacı ile de Bireysel danışma/ psikoterapi hizmetinden faydalanmaktadır. Böylece, kişi günlük yaşamında karşılaştığı problemlere karşı çözüm odaklı olma yeteneğine sahip olmaktadır.

Bireysel danışma/psikoterapi hizmetinde kişi içinde bulunduğu durumu daha iyi analiz etme, nedenlere farklı açılardan bakma, sorunu daha iyi anlama ve tanımlama becerilerini geliştirir. Terapist /Psikolog danışanın yeni geliştirdiği bu becerilerini var olan sorununun çözümünde ve farlı stratejiler geliştirmesinde kullanmasına rehberlik eder. Kişi kendi içine yaptığı yolculuk sonunda hayatının kontrolünü eline almaya hazır hale gelir.

 

BİREYSEL DANIŞMANLIĞIN /PSİKOTERAPİNİN AMACI NEDİR?

Bireysel danışma/ psikoterapinin amacı kişiyi iç ve dış dünyasıyla bütünleştirerek çeşitli nedenlerle kişide oluşan psikolojik sorunların giderilmesini, kişinin daha doyumlu ve mutlu bir yaşam yolculuğu sürmesini sağlamaktır.

 

BİREYSEL DANIŞMANLIKTA ELE ALINAN KONULAR NELERDİR?

Bireysel danışma/ psikoterapi ruhsal rahatsızlıkların tedavisinde kullanıldığı gibi, ilişki sorunları, stresle veya öfkeyle başa çıkma, kariyer planlama gibi diğer kişisel gelişim alanlarında da kullanılmaktadır.

Bireysel danışma/ psikoterapi kişilerin ileriki hayatlarında daha pozitif ve doyuma ulaşmış bir hayat yaşayabilmelerini sağlarken, aynı zamanda geçmiş zamanlarda yaşadığı cinsel taciz ve fiziksel istismar gibi korku ve travmaya sebep olan olaylar da ele alınmaktadır.

 

Bireysel danışma/ psikoterapi de ele alınan konular şu şekilde sıralanabilir;

 • Öfke Kontrol Problemi,
 • Obsesif-Kompulsif Bozukluk (Sürekli Yenilenen/Takıntılı Düşünce Ve Davranışlar),
 • Fobiler,
 • Kaygı (Anksiyete)bireysel_danışmanlık_psikoterapist_mehmet_ulubey
 • Depresyon,
 • Panik Atak,
 • Özgüven Problemi,
 • İlişkilerde Yaşanan Sorunlar
 • Karar Verme ve Problem Çözme
 • Yeme Bozuklukları
 • Travma Sonrası Psikolojik Destek
 • Konuşma Bozuklukları
 • Davranışı Yeniden Yapılandırma
 • Yaşam Plânlama
 • Çatışma Çözümü
 • Kariyer Planlama ve Uygulama
 • Duygu Yönetimi
 • Erişkin Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite
 • Uyku Bozuklukları

 

Eğer ruhsal alanda sorunlar yaşıyorsanız, tanı almış bir rahatsızlığınız varsa ya da kişisel gelişim alanında işlevselliğinizi kaybettiğinizi, yaşam kalitenizin olumsuz etkilendiğini düşünüyorsanız, bu durumlar karşısında hiç vakit kaybetmeden Uzman Psikolojik Danışman Mehmet Ulubey’i arayarak randevu alabilir ve tedaviniz için ilk adımı atabilirsiniz.

 

BİREYSEL DANIŞMANLIK HİZMETİNİ ONLINE TERAPİ OLARAK ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ?

Uzman Psikolojik Danışman /Psikoterapist Mehmet Ulubey son yıllarda oldukça popüler olan e-terapi & Online Terapi uygulamalarına başlayarak danışanları ile oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir ve etmeye devam etmektedir.

Sizde evinizin rahatlığında, randevu kaçırdım derdi olmadan, istediğiniz anda, hızlı ve güvenilir bir şekilde bireysel danışmanlık hizmeti almak isterseniz hemen Uzman Psikolojik Danışman /Psikoterapist Mehmet Ulubey ile görüşebilirsiniz.

 

Uzman Psikolojik Danışman /Psikoterapist Mehmet Ulubey’ den Direk Randevu İçin: 0533 644 22 18

 

 

Yorum 31

 1. şifa says:

  ben üniversite mezunu işsiz yıllardır vir baltaya sap olamayan kişiydim. nerde hata yaptığımı bulamaz bri şekilde mehmet hocaya gittim onu tabiki internetten keşfettim onun hakkında yazılan yorumları okudum. aradığım psikoloğun o olduğuna inandım. çok teşekkür ederim iyi ki de öyle yapmışım sayaesinde herşey daha güzel artık daha mutlu ve başarılıyım 28 yaşında yeniden hayata başladım.

 2. emine says:

  Öncelikle şunu belirtmek isterim ki insanın sıkıntılara karşı bakış açısını degistirebilmesi gerek eğer böyle yapamazsak hayatı kendimize de çevremizdekilere de zehir edebiliriz. mehmet beyden aldigim terapiler bunu öğretti ve gerçekten cok faydasını gördüm bir başkasindan duysam inanmazdim fakat işe yariyor:-)emin olun.Güler yüzlü samimi ve idealist bir insan birde son olarak şunu da belirtmek isterim işini severek yapiyor ve buda size olumlu bir şekilde yansıyor terapiye gittiğim günleri iple çekiyordum cok faydasını gördüm sizlerede tavsiye ederimm.

 3. turan says:

  merhablar… Mehmet ulubey’i tavsiye ediyorum…. neden mi. psikoloji alanında yetkin bir meslek erbabı olduğuna inanıyorum. bu inancımın gelişmesinde yaptığı çalışmalar oldukça etkilidir. ayrıca mesleki yeterlilinin yanı sıra sosyal ilişki ve iletişimdeki başarısı, güleryüzü, yardımseverliği, hümanist kişiliği, kendisine verilen işleri-görevleri yerine getirme sırasında gösterdiği profesyonel yaklaşımlar çalışma yaşamında kendisini hep bir adım öne taşımıştır.

 4. kerim says:

  Mehmetl Bey gerek mesleğe bakış açısı, araştırmacı kişiliği ve prensipli tarzıyla farklıdır. Meslek ahlakına bağlı titizlikle çalışan bir profesyoneldir. Sadece lisans eğitimiyle yetinmeyip, bunun üzerine zahmetli, emek isteyen ve uzun süren psikoterapi eğitimleri almış ve kendisini geliştirmeye devam etmiştir. Alanının en iyilerindendir. Sakin tavırları, duruşu ve yaklaşımlarıyla bu iş için doğmuş dedirten kisiliktedir. Çok mutevazi ayni zamanda da guler yuzlu ve sevecen bir insandir. Danışanlarına verdiği önem, tedavide alternatif yaklaşımları sayesinde alanda herkese önerebileceğim bir terapisttir. Kendisi ile çalışma imkanı bulduğum için çok mutluyum. tavsiye ediyorum, çekinmeden güvenle başvurabilirsiniz.

 5. gamze says:

  Hayatımda her adımın, her tesadüfün ve her kişinin bir anlamı vardır. mehmet Bey’in bana tavsiye edilmesi aşamasındaki tesadüfler, Mehmet Bey’le tanışmam da çok önemli-anlamlıdır benim için. Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim vardı ve çözemediğim bir yığın bilmece ile doluydu hayatım. Yıllardır boğuştuğum sorunlar için çaba sarfettim, mesela bir kaç uzmandan yardım aldım ama sadece dinlediler, dinlediler…”saatimiz doldu, diğer görüşmemizde devam ederiz” diyebildiler. Diğer görüşmede yine aynı. Benim zaten sorunlarımı anlatabildiğim dostlarım çoktu ama onlar da benim düşündüğüm gibi düşünmeye zorluyorlardı kendilerini; “vah vah-tüh tüh” deyip daha da büyütüyorduk hep beraber yaşadıklarımı. Mehmet Bey ile sanırım 4 kez görüştük ve şu an bambaşka bir ben var içimde. Zaten o sizi konuşturdukça kendiniz de hayret ediyorsunuz, kendinize bir yolculuğa çıkarıyor sizi adeta…Hala yolculuk devam ediyor,kendimi bulana kadar devam edeceğiz inşallah. Teşekkürler DANIŞMAN’ım iyiki varsınız

 6. hamit says:

  Merhaba ben Eylül 2007 de Adanaya yerleştim,emekli deniz subayıyım.2005 senesinde İstanbulda yaşarken şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşimden ayrılmaya karar verdim.Evimi ayırdım ve adli işlemleri başlattım.Bu esnada ikimizde İstanbulda uzunca bir süredir aile terapisi alıyorduk.Eski eşim çocuklarıda bana verdi kendisi ise İstanbulda kaldı bende Adanaya taşınarak iki oğlumla (biri 1991 diğeri 2001 doğumlu) birlikte yeni bir hayata başlamaya karar verdim.Kendim ve çocuklarım için destek almaya devam etmek istiyordum.Genç ve dinamik bir psikolog arıyordum.Bu siteden faydalanarak Mehmet ulubey beyi buldum. Önce bana ardından hem ergenlikle hemde üniversite sınavları ile boğuşan oğluma çok büyük faydaları oldu.İstanbulda iken psikoloğa götürmekte zorlandığım oğlum şimdi her fırsatta Mehmet beye gitmek istiyor çünkü Mehmet bey hem oğlumla hem benimle çok iyi bir ilişki kurdu.Eskiden içine kapanık ve ürkek olan oğlum birlikte yaptıkları çalışmalarla bu sorunlu yaş dönemini daha kolay atlatıyor ve üniversiteye giriş sınavlarındada daha başarılı olacağına inanıyor.Enerjisi tükenmek bilmeyen dost canlısı sımsıcak arkadaşı seçmekle ve kendisinden destek almakla ne kadar doğru bir iş yaptığımı anlıyor açıkcası kendimi de bu seçimimden dolayı tebrik ediyorum.

 7. alihan says:

  Mehmetl Bey gerek mesleğe bakış açısı, araştırmacı kişiliği ve prensipli tarzıyla farklıdır. Meslek ahlakına bağlı titizlikle çalışan bir profesyoneldir. Sadece lisans eğitimiyle yetinmeyip, bunun üzerine zahmetli, emek isteyen ve uzun süren psikoterapi eğitimleri almış ve kendisini geliştirmeye devam etmiştir. Alanının en iyilerindendir. Sakin tavırları, duruşu ve yaklaşımlarıyla bu iş için doğmuş dedirten kisiliktedir. Çok mutevazi ayni zamanda da guler yuzlu ve sevecen bir insandir. Danışanlarına verdiği önem, tedavide alternatif yaklaşımları sayesinde alanda herkese önerebileceğim bir terapisttir. Kendisi ile çalışma imkanı bulduğum için çok mutluyum. Adana’da ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum, çekinmeden güvenle başvurabilirsiniz.

 8. mehtap says:

  Hayatımda her adımın, her tesadüfün ve her kişinin bir anlamı vardır. Mehmetl Bey’in bana tavsiye edilmesi aşamasındaki tesadüfler, Mehmet Bey’le tanışmam da çok önemli-anlamlıdır benim için. Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim vardı ve çözemediğim bir yığın bilmece ile doluydu hayatım. Yıllardır boğuştuğum sorunlar için çaba sarfettim, mesela bir kaç uzmandan yardım aldım ama sadece dinlediler, dinlediler…”saatimiz doldu, diğer görüşmemizde devam ederiz” diyebildiler. Diğer görüşmede yine aynı. Benim zaten sorunlarımı anlatabildiğim dostlarım çoktu ama onlar da benim düşündüğüm gibi düşünmeye zorluyorlardı kendilerini; “vah vah-tüh tüh” deyip daha da büyütüyorduk hep beraber yaşadıklarımı. Mehmetl Bey ile sanırım 4 kez görüştük ve şu an bambaşka bir ben var içimde. Zaten o sizi konuşturdukça kendiniz de hayret ediyorsunuz, kendinize bir yolculuğa çıkarıyor sizi adeta…Hala yolculuk devam ediyor,kendimi bulana kadar devam edeceğiz inşallah. Teşekkürler DANIŞMAN’ım iyiki varsınız!

 9. ipek says:

  Öncelikle psikologtan profesyonel destek almak herhangibir doktora gitmek kadar normal birşeydir. Hayatımda ilk defa psikologtan profesyonel destek aldım. web sitesindeki yorumları inceleyip bölge site olarak adanada gitme kararı aldım ve önce mail attım .Akşamına kendisi beni aradı ve randevu alarak süreç başladı.mehmet bey önce bir arkadaş gibi dinledi. Sonrasında konunun üzerinde detaylı giderek istenilen noktaya vardık.Kendimi daha iyi hissediyorum.Kendisine teşekkür ederim.

 10. melike says:

  ben neden çirkinim diye düşünüyorum hep ya da neden böyleyim başarısız isteksiz ve mutsuz. korkuyorum herşeyden. iş arıyorum yapamayacağımdan korkuyorum ben ne yapacağım hocam lütfen bana yardım edin ben artık bu çıkmazdan kurtulmak istiyorum. lütfen

 11. sare says:

  hocam benim bir kızım var sürekli ellerini yıkıyor. engel olamadığını söylüyor. ne yapacağımı şaşırdım. ama psikoloğa da gitmek istemiyor. nasıl ikna edeceğimi bilmiyorum ya da başka bir çözümü var mı hiç bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz..

 12. nazım says:

  çok uzun zamandır uyuyamıyordum. içmediğim bitki çayları kalmadı. nedenlerini bilmediğimi sanmıyordum. doktora gittiğimde ilaç veriyor ama o da sersem gibi yapıyordu. sonra komşumdan duydum adını mehmet hocanın o daha önce çok gitmiş. ilaçsız bir şekilde hem de tüm sorunlarımla yüzleşeerek kurtuldum şimdi öyle huzurlu uyuyorum ki sadece uyukusuzluk problemlerim değil hayatım değişti çünkü teşekkürler

 13. cavat says:

  üniversiteyi bitirdikten sonra ne yapacağımı bilemez bir şekilde dolanıyordum. o kurs senin bu kurs benim dolaşıyor ama yinede ne yapacağımı bilemiyordum. nerden başlayacağım. bir yerde hayatım değişmeliydi. ama nerde sonra aile danışmanlığı kursu için mehmet hoca ile tanıştım. sonra geleceğimi birlikte yönlendirdik şimdi başlamakla kalmadım başardım. ve onun hayatın değişsin istiyorsan önce iç çamaşırını değiştir sözüyle başladım.
  karier danışmanlığında kesinlikle tavsiye ediyorum.

 14. halime says:

  epi topu bir vertigo hastalığıydı ama neredeyse panik atak oluyordum. psikiyatr gittim bana ilaç verdi gönderdi. ne yapacağımmı bilemiyordum. ilaçtan nefret ederim ama mecburan kullanıyordum. yoksa neredeyse tuvalete bile gidemicek hale geliyordum. bir gün oturdum ağladım ben artık bu ilaca bağımlı kalacağım diye eşim randavu almış mehmet hocadan çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum . psikiyatr servisindeki doktor ilacı yazıp gönderdi yüzüme baktığını sanmıyorum. ama mehmet hocanın kurumuna girdiğiniz andan itibaren o kadar güzel karşılanıyorsunuz ki sanki evine misafirliğe gitmişsin gibi kendisi de bir o kadar ilgili ve mütevazi ayrıca alanının uzmanı olduğu çok belli artık ilaç kullanmıyorum. sokaklarda özgürce yürüyorum. teşekkür ederim.

 15. Nesrin says:

  Ben 40 yaşında intiharın eşiğine gelmiş bir kadindim Mehmet beye rastlayana kadar hayat benim için bitmisti. Nefes alamıyor yasamak için hiç bir gücüm yoktu. Eşimin çocuklarımın beklentisi vardı ama benim ne o beklentilere karşılık gelecek ne de nefes alacak gücüm vardı. Eşim benim bu durumumu fark edince Mehmet beyi araştırarak bulmus. O d arkadaşının tavsiyesi üzerine ulaşmış iyide etmis. Ben içimde yillardir büyüttü ğüm şeyleri hayatımda ilk defa Mehmet beye soyledim. Bu gerçekten Mehmet Bey’in işinin ehli oluşuyla alakaliyfi. Ne eşim ne de çocuklarım bilirdi. En sonunda hüngür hüngür ağlayarak bunu kendisine söyledim ve o gün daha ilk gün o odadan rahatlamış olarak çıktım
  Bana yeniden bir hayat veren adamdır Mehmet bey
  Sevgilerimi sunuyorum kendisine

 16. nezihe says:

  hayatımda bir çok seçenek vardı. ama ben hangisini seçeceğimi bilmiyordum. umutsuzca bir çabanın mucizesi oldum. yapamaz diyenlerin yapanıydım. ama gel gör ki bunu anlatmak çok zor du. ben ne olmalıydım ne yapmalıydım. bilmiyordum. ikiyıllık çağrı merkezi uzaktan eğitimle okudum. bu esnada kardeşlerime baktım ve kendimi geliştirmek adına önüme ne çıkarsa onu aldım. babamla annemin sorunlu ilişkisi yüzünden evde sürekli huzursuz bir ortam vardı. evet okuyordum bir çok şeyi başarıyordum. ama ben üniversite ye gitmek sınıfa girmek istiyordum ama nasıl başarıcağımı bilmiordum. nerden başlayacağımıda annem emekli oldu. çok sükür kardeşlerimin yükü benden kalktı ama ben bu süreçte bir çok şeyin gerisinde kalmıştım. sınavlarda genelde barajı bile aşamıyordum mehmet beyle tanışana kadar. neyseki onunla tanıştık ve benim hayatıma karşı umudum geldi
  ben kendimi başarısız birisi sanarken meğerse ben yaşıtlarımdan ve daha birçok insandan daha güçlü ve daha başarılıymışım. bunu mehmet hoca bana gösterdiğinden beridir. hayatımın tüm iplerini elimde taşıyorum.
  teşekkürler sevgiler…

 17. damla says:

  hayatınızı değiştirme noktasına geldiniz amanasıl yapacağınızı bilmiyorsanız adresi vereyim bireysel danışman ve psikoterapist mehmet ulubey hocam insan doğduğu aileyi seçemez ya işte ben tam o noktad hayata bir sıfır yenik başladım. ben bir kabusun içine doğdum resmen bunu böyle algılamıştım. ve hep içim kararmıştı. neyseki mehmet beyle karşılaştık ve bana öyle bir bakış açısı sundu ki bununla haytım değişti neredeyse bir cümleyle hayatım değişti. ben babam ciddi bir borç yapmış işini kaybettiği neredeyse ayrılık durumuna geldiklerinde annem bana hamile kamış babaannem yıllarca bana sen doğdun baban böyle oldu yüklemesi yaptı ve ben yıllarca babamdam nefret ettim ama hiç şunu düşünmemiştim. annem öylesine çaresiz kaldığı bir dönemde beni doğurmuş yeni bir bebek yeni rızkıyla gelir herşey yeniidenm düzelir diye düşünmüş yani aslında ben annemin umudu olmak için dünyaya gelmişim. mehmet hocama gidene kadar bunun böyle olduğunu hiç düşünmemiştim. düşündüm de gerçekten ben ailemi yeniden bir ararya getiren ve umut olmuşum . sadece bakmam gereken yeri bilmiyormuşum. bunu düşündüğümden beridir. hayatım dA AİLEMle ilişkim çok değişti.

 18. muzaffer says:

  Merhabalar.. Ben bir bankanın genel müdürüyüm iş stresim oldukça fazla eşime ve çocuklarıma yetemediğimi düşünmeye sürekli onları kaybetme korkusu yaşamaya başladım. Her sabah uyanıp işe giderken bu kaygıyla ve korkuyla gidiyordum. Eşime karşı oldukça kıskanç ve baskıcı olmaya başlamam eşimin benden uzaklaşmasına neden oldu. Evde huzurumuz kalmadı ve en sonunda bir internette arastırırken keşfettiğim Mehmet beye geldim kendisi yaşanılan sorunların temelinde neden olan şeylerin aslında olayların yani geçmişteki travmaların olabileceğinden bahsetti, ve gerçekten de kaygıma neden olan şeyleri yeniden yaşayıp hissettim. Şu an eşime ve çocuklarıma yönelik kaygım korkum yok oldu. Mehmet beye bana karşı yaklaşımından ve anlayışından ötürü teşekkür ederim..

 19. nurgül says:

  Mehmet bey’le kendisinden psikolojik destek almış olan bir arkadaşım vesilesiyle tanıştık. Mehmet bey gelmeden önce psikiyatriste gitmiş ve kaygı bozukluğuna sahip olduğumu öğrenmiştim. Belli bir süre ilaç tedavisi gördüm ancak çok faydalı olmadı çünkü ilaçlardan sonra elim kolum kalkmıyordu, uzun zaman ilaçlara bağımlı kalmak istemedim. İlerleyen dönemlerde yaşadığım problemlere karşı kendimin baş etmem gerektiğini düşündüm, ilacın sadece beni uyuşturduğunu düşündüm. İyi ki de öyle düşünmüşüm, Mehmet bey ilk seansta EMDR den bahsetti başta bilmediğim bir yöntem olunca şaşırdım ve korktum ikinci seansta başladık ve ben EMDR den sonra kendimin, bedenimin hafiflediğini hissettim. Bu süreç tek başına olmadı tabii ki karşılıklı emekler verdik.. Emdr terapisi ve Mehmet beyin anlayışı ile birlikte çevremdeki olaylara karşı verdiğim tepkiler değişti. Olaylar hala aynı ama artık eski ben değilim olaylar benim canımı acıtmıyor artık. Şu an elbet kaygılarım var ama artık ne yapmam gerektiğini biliyorum, olumsuz düşüncelerle kendimi yiyip bitirmiyorum. İç huzurumu bulduğumu düşünüyorum ve Mehmet bey’e tekrar ihtiyacım olduğunda da ulaşabileceğimi biliyorum. Mehmet beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

 20. LEYLA says:

  Selam,ben bir anneyim her anne gibi evinde huzur mutluluk arayan evlatlarını en iyi şekilde yetiştirmeye çalışan bir anneyim .Bu huzuru ve mutluluğu rol yaparak gülerek vermeye çalışıyormuşum meğer. Onlarla otururken mutluymuş gibi yapıp odama çekilince ağlamaya başlıyordum. Eşimin beni aldatmasını hala kendime yediremiyordum, psikolojik destek almaya ihtiyacım olduğunu anladım, internetten araştırmalarımla Mehmet beye ulaştım. İlk görüşmemizde sıcak bir ortam ile karşılandım, eski bir arkadaşımla sohbet ediyormuş gibi hissettim. Aile içi sıkıntılarımı bir dostumla dertleşir gibi beni eleştirmeden dinledi. Mehmet bey sayesinde artık bu olay beni rahatsız etmiyor, mutluyum yeniden eski günlerime geri döndüm artık Emeklerinden ve bana verdiği güvenden ötürü kendisine teşekkür ederim.

 21. Cansu says:

  Mehmet bey sizi gerçekten çok dikkatli dinliyor her şeyin altından bir çok şey çıkarabiliyor. Bana emdr uyguladı ve çoçukluğuma kadar indik. Buraya gelirken herşeyden önce kendiniz için bir şeyler yaptığınızı unutmayın mehmet bey aldığı eğitimlerle gerçek bir uzman buradan herkese tavsiye ediyorum.

 22. mesut says:

  Mehmet beye arkadasimin tavsiyesi üzerine gittim. Psikologlara karşı bir önyargim vardı. İyi ki tanımışım.insana bakış açısı hayata bakışınızı değiştiriyor. Farkındalığınız arttıkça sizde kendinizi tanıyorsunuz.

 23. Gamze says:

  Psikolog Mehmet bey ile Vertigo hastaligimdan sonra tanıştık. Vertigo sebebiyle sürekli başım dönüyor du. Ben bu yüzde sokağa dahi çıkamıyor dün artık. Bakkala dahi gidemiyordum ve yavaş yavaş sokoaga cikamama fobisine doğru gitmeye basladigimi fark ettim. Doktorum önerdi Mehmet hocami. İyiki kendisiyle tanıştım. Hani bazen bir söz duyarsınız hayatınız ya da biri farkettirmeden sizin hayatınıza dokunur ve hayatınız değişir. Benim ki de öyle oldu şuan Vertigo hastalığına teşekkür ediyorum. Mehmet hocamla tanışmam vesile olduğu için

 24. Damla says:

  Mehmet Ulubey hocam kendisini özgüven eksikliği nedeniyle tanıştım. Babamla aramda uçurum vardı annem ise yıllardır çalıştığı için aramızdaki diyalog sınırlıydı. Ben okulda k ndimi kimsesiz gibiydim. Özgüvenim yerle birdi. Hiç bir ortama gidemiyordum. Sonra internette bu konuda ne yapabilirim diye arastiryordum.mehmet Ulubey hocamın bu makalesini okumustum. Ama evden psikologa gidiyorum diyerek çıkmak istemiyordum , damala psikologa gidiyormuş konuşmasının altına yazilacaklari duyar gibi oluyordum. Neyseki hocamın online terapi sistemi vardı. Kendisiyle iletişime geçtim evde kimsenin oimadigi saatler de terapi yapıyorduk. Evde kendiliğinden değiştiğini zannediyordu herkes. Hocam öyle güzel hitap ediyor öyle güzel konuşuyor du ki kendimden nefret eden ben kendimi sevmeyi öğrenmiştim, etrafındakileri affetmeyi giderek mutlu güler yüzlü omuzları dik yürüyen biri haline gelmistim. Mahallede ne oldu bu kıza ne güzel olmuş sesleri çalışmıyordu kulağıma çok teşekkür ederim Mehmet hocam sayenizde hayatim değişti
  Hakkınızı ödeyemem

 25. Gülçin anadolu says:

  Psikolog mehmet beyle ile çok zorlu bir süreçte tanıştım. İnternette yorumları okuduğumda görüşmelere başlamaya karar verdim. Çok zorlu bir ilişki içindeydim ve çıkmazdaydım. Oyunculuk hayatımda birçok erkek arkadaşım oldu ve genelde birçoğu zarar vericiydi. Hep hayatımın merkezine aldığım erkek arkadaşlarımdan dolayı çıkmaz sokaktaydım. Çift terapisi ile başladığımız süreç devamında yalnız ilerlememi gerektirdi. Çünkü bana zarar veren bir ilişki içindeydim. Manipüle eden bir partnerle hayatım kararmıştı. Ama bu süreçte Mehmet bey , bana bir erkek psikolog olmasına ragmen tarafsızca bana oldukça destek oldu. Bu tarz ilişkileri benim tercih ettiğimi anlattı ve süreçle yüzleştirdi. Ona teşekkür ederim, şu an kendimi tanıyorum ve daha iyi ilişkiler için kendimi değiştiriyorum.

 26. Senem says:

  Evet o benim psikoloğum.Herşeyden önce güler yüzün için teşekkür ederim.Gerçekten kim olduğumu,aldığım kararları korkusuzca hayata geçirmemi,bir birey olarak ne istediğimi anlamama yardımcı olan sevgili doktorum iyiki varsın.Senin sayende hayata bakış açım değisti.Varlığına teşekkürler

 27. Arzu sitem says:

  Korona sürecinde psikolojik olarak çıkmaza girmiştim. Psikolog Mehmet beyi internet sitesinde, yorumlar aracılığıyla buldum. Online terapi imkanı olduğunu söyledi. İlk başta tedirgin oldum. Görüşmeden terapi olur mu diye düşündüm. Bana bir kez denemeyi teklif etti. İyi ki de etmiş. Evden çıkamadığım şu dönemlerde Mehmet beyin online terapi desteği tüm hayatımı değiştirdi. Yüzyüze terapiden hiçbir farkı yok, önyargısı olan herkese bir kere denemesini tavsiye ederim. Mehmet hocam bence en iyi psikolog…

 28. Esra cengiz says:

  Pskolog Mehmet bey işinde harikalar yaratıyor. Gerek kendi seanslarım, gerek çevremden önerimle giden kişiler çok memnun. Ben de birisinin önerisiyle kendisiyle tanışmıştım. İyi ki tanışmışız diyorum. Sadece sizi dinlemek, farklı açıları görmenizi sağlamakla kalmıyor, blokajlarınızı, problemlerinizi çözebilmeniz daha kolay atlatabilmeniz için bir çok farklı teknik uyguluyor. Ne zaman ihtiyaç duysanız yanınızda. Zamana takılmıyor, siz iyi hissetmeden, iyi olduğunuza inanmadan sizi bırakmıyor. Her şey için teşekkürler Mehmet hocam

 29. Merve yiğit says:

  Psikoterapist Mehmet Beyle tesadüfen tanışmıştım.Mesleğini severek yapan sürekli kendini yenileyen biri.Seanslarda uyguladığı tekniklerle ve samimi yaklaşımıyla kısa sürede sonuç aldığımı söyleyebilirim.O yüzden yakın çevremede güvenle tavsiye ettim bir kaç arkadaşımda kendisiyle görüşmelerinde olumlu sonuçlar aldı.Duygularımı çok zor ifade eden biri olarak söyleyebilirim ki beni birseyleri değistirebileceğime inandırdı.
  Sizlerde kendinizi bunalmış, değersiz hissediyor ve hiç birsey yapmak istemiyorsanız bence hemen mehmetbeyle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir