Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

Bu İnternet Sitesinin her hangi bir sayfasına girilmesi halinde aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu şartların kabul edilmemesi durumunda İnternet Sitesine girilmemelidir.

  • Web Sitemiz Mehmet ULUBEY’in şahsına aittir, değerli halkımızı, ruh sağlığı profesyonellerini, hekimleri, aile danışmanlarını, medyamızı ve kamuoyunu bilgilendirmeye yöneliktir.
  • Bu sitedeki tüm bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır, uygulanacaktır anlamı taşımaz. Bundan dolayı, bu sitede yer alan bilgileri ve verilen birtakım önerilerini öncelikle kendi doktorunuza veya psikoterapistinize danışmanız gerekmektedir.
  • Bu web sitesindeki bilgiler yalnızca genel bilgileri içerir. Bu web sitesinde okuduğunuz bilgiler sağlık uzmanınızla olan ilişkinizin yerine geçemez. Bu nedenle tıbbi tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Tanı, psikoterapi ve tedavi için daima sağlık uzmanınızla görüşmelisiniz.
  • Tüm gayretlerime rağmen bu Web Sitesindeki bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Bu Web Sitesindeki hiçbir bilgi bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendi spesifik durumunuz konusunda sadece doktorunuzun veya psikoterapistinizin önerilerine güvenmeniz çok önemlidir.
  • Web Sitemizde bulunan bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği veya kullanımı veya güncellenmesi ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.
  • Bu Web Sitesi sizi Internette başka Web Sitelerine bağlayabilir. Bu bağlantıları size kolaylık olması açısından sağlıyor; ancak diğer web sitelerinin hiçbirindeki materyali gözden geçirmiyor, kontrol etmiyor veya izlemiyoruz. Bu web sitelerinin yaptıkları işlerden veya onlarla olan iş ilişkilerinizden sorumlu değiliz.
  • Mehmet ULUBEY kendi kontrolü dışında kalan üçüncü taraf Web Sitelerinde bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Mehmet ULUBEY yalnızca kendi standartlarına ve kabili tatbik yasa ve düzenlemelere uyum gösteren üçüncü taraf Web Sitelerine link sağlamaya dikkat etse de, bu üçüncü taraf Web Sitelerinin içeriği Mehmet ULUBEY’den habersiz değiştirilebilir. Bundan dolayı, herhangi bir üçüncü taraf Web Sitesinde yer alan bilgilerden Mehmet ULUBEY sorumlu tutulamaz.
  • Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan yazılar Mehmet ULUBEY’ e ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Mehmet ULUBEY yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
  • Randevu Formu, İletişim Formu, WhatsApp, E-Posta ya da Telefon Araması üzerinden yapılan başvuru ya da soru sorma eylemlerinde, size daha sonra tanıtım ve kampanyalardan haberdar etmek amacıyla E-Posta, SMS Gönderme ya da Telefon Araması yapmak hakkımızı saklı tutarız. mehmetulubey.com sitesi üzerinden herhangi bir tanıtım ya da kampanya amaçlı içerik almak istemezseniz [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.